Udruga vinogradara i voćara “Sveti Vinko”

VIROVITICA, Ivana Mažuranića kbr.2.

 OIB: 89757186034

Br.računa; HR5423600001101521795

Email: svvinko.virovitica@gmail.com

AKTIVNI ČLANOVI UDRUGE

REDNI BROJPREZIME I IMEOIB
1Anić Mate45604537808
2Antal Ivan75427597946
3Antal Josipa15363530699
4Antal Stjepan52333350943
5Barčan Daniel14155825226
6Barčan Zlatko09951328913
7Blažević Mario77892907614
8Blažević Marko58721366994
9Blažević Mladen89358280804
10Boljevčan Mirko33793595614
11Cenger Željko90289408486
12Crljen Miroslav44427053219
13Čizik Mihael41644434512
14Gomerčić Milan87137294080
15Horvat Zvonko10722914406
16Hrnjak Milan63672909426
17Jeftinija Saša66725171773
18Jurić Dujo74064732037
19Jurić Kristijan68090904993
20Karačić Toma00504777825
21Kiralj Igor54004750539
22Kolarić Alen09039883950
23Kolarić Petar82325869169
24Lanščak Matija23877826469
25Lanščak Mihael36615406921
26Lebinac Mirko84619973030
27Lesić Ivan86726186939
28Lesić Mladen97878839999
29Lesić Robert12121630643
30Majstorović Josip Alen89854093818
31Maljak Željko58734636367
32Matajac Damir31880070431
33Matek Danijel10492046310
34Minauf Ivan23010067856
35Nemet ivana58522298164
36Plavšić Ivano20911861758
37Pleša Zlatko45936181111
38Pop Denis31146003451
39Pulja Dario20366276058
40Sabo Samir36671502721
41Sedlaček Zrinko55648110647
42Slamić Ivan80558514349
43Smetiško Hrvoje03467850750
44Tayfour Samy50186379153
45Teodorović Rajko49975291221
46Tot Josip07307643691
47Volenik Alen19119690633
48Volenik Goran46704344398
49Vuković Ivan08016409927

Ažurirano 07.03.2024. godine